TWÓRCZOŚĆ I PEWNOŚĆ SIEBIE*

lato 2022

Przyjedź na artystyczny weekend do Somianki. Mamy do wyłącznej dyspozycji cały Dwór i ogromny park. Odetchnij głęboko i zacznij tworzyć autentycznie, bez oceniania, dla siebie. Maluj, śpiewaj, tańcz, pisz. Poczuj swoją prawdziwą naturę. Obudź odwagę tworzenia i pewność siebie.

 

*W kursie mogą brać udział zarówno osoby rozpoczynające przygodę z twórczością, jak profesjonalni artyści. Każdy z nas idzie swoją ścieżką, swobodnie i lekko. W Somiance panuje nieustannie twórcza atmosfera. Można wziąć głęboki oddech i być sobą.

 

 

 

 

Nazywam się Eliza Szulińska i od ponad 10 lat towarzyszę ludziom w zmianie - odkrywaniu swojego prawdziwego głosu oraz wyzwalaniu potencjału twórczego, uczę odwagi i zaufania do siebie zarówno profesjonalnych artystów, jak też osoby, które wykonują inne zawody, a twórczość jest ich pasją i źródłem inspiracji.
Ten warsztat jest efektem spotkań i szczerych rozmów z ponad tysiącem ludzi, którzy poszukiwali swojej drogi, spełnienia i realizacji życiowej misji, z którymi spotkałam się osobiście w czasie kursów, warsztatów, lekcji otwartych, koncertów.

 

 

 

pewność siebie zmienia wszystko!

 

Kiedy czujesz pewność siebie i wierzysz w swoje możliwości sięgasz po marzenia, budujesz dobry związek, odważnie realizujesz cele twórcze, zawodowe, finansowe. Każdego dnia idziesz do przodu, sięgasz po to, co jest dla Ciebie ważne. O wiele łatwiej przechodzisz kryzysy i trudniejsze momenty. Szybciej podnosisz się po nich i szukasz nowych, kreatywnych rozwiązań. Kiedy czujesz pewność siebie łatwiej jest Ci się budzić i zasypiać, pracować i wypoczywać, budować relacje, osiągać sukcesy, działać na korzyść własną i innych ludzi.

 
Zajęcia są prowadzone w nurcie euforyzmu*.
W czasie warsztatów odbędą się:
- Zajęcia relaksacyjne i oddechowe
- Świadomość ciała
- Wspólny śpiew (nie potrzebne jest przygotowanie wokalne, każdy może brać udział w tego rodzaju naturalnym śpiewaniu. W naszych kursach biorą udział osoby, które nigdy nie kształciły głosów oraz zawodowi wokaliści)
- improwizacja
- eksperymenty plastyczne (każdy dobrze się w nich poczuje, będziemy zajmować się abstrakcjami. Cokolwiek zrobisz – będzie to dobre, bo Twoje)
- Zajęcia dramowe
- Wspólne pisanie bajki

 

*EUFORYZM nie jest terapią. To twórczy styl życia, w którym sztuka traktowana jest bez oceniania, krytyki i presji. Każdy człowiek ma prawo swobodnie wyrażać siebie w akcie twórczym dla budowania najlepszej, szczerej i otwartej relacji ze sobą samym i innymi ludźmi. To, co stworzycie w czasie warsztatów nie podlega ocenie.

celem warsztatu jest:

 
- Swobodne eksperymentowanie w obszarze sztuki: ciało/słowo/głos/działania plastyczne.
- Wzmacnianie swojej pewności siebie i poczucia własnej wartości
- Odkrywanie i wyrażanie swoich prawdziwych marzeń, aspiracji i celów
- Zwiększenie zaufania do siebie i świadomość siebie
- Poznawanie metod i sposobów radzenia sobie z autokrytyką i krytyką zewnętrzną.
- Wyzwalanie odwagi twórczej i motywacji do działania!
- Budowanie szczerej, serdecznej i wzmacniającej relacji ze sobą i z innymi ludźmi.
- Doświadczanie głębokiego relaksu

Warsztat jest dla Ciebie, jeśli:

 

 - Jesteś osobą o dużej wrażliwości, wysokiej kulturze osobistej, kochasz piękno i sztukę.
- Chcesz się rozwijać, budować większą pewność siebie i odwagę w działaniach twórczych.
- Masz potrzebę odkrywania własnych talentów i potencjału
- Chcesz oderwać się od codzienności i zanurzyć w nieskrępowanej twórczości (niezależnie od tego czy jesteś zawodowym artystą, i masz doświadczenia artystyczne czy dopiero zaczynasz)
- Dla wszystkich osób, które potrzebują wzmocnienia, energii, inspiracji, fascynacji.
- Chcesz poczuć relaks i swobodę w byciu sobą

plan warsztatów:

 

Piątek

16-18 zakwaterowanie
18.00 kolacja
19.00 – 22.00 zajęcia otwierające

 

Sobota

9.00 – śniadanie
10.00 – 13.00 zajęcia
13.30 - obiad i sjesta
16.00 – 18.00 zajęcia
18.00 – kolacja
19.00-21.00 zajęcia, relaksacja

 

Niedziela

9.00 śniadanie
10.00- 13.00 – zajęcia
13.30 – obiad
14.30 – 16.00 – podsumowanie i pożegnanie
16.00-17.00 – wymeldowanie

DWÓR W SOMIANCE

 

Wyjazd do Somianki oprócz twórczości jest doskonałą okazją do uwolnienia myśli od codzienności, doświadczenia twórczości, swobody i piękna. Wybraliśmy to miejsce ze względu na urodę krajobrazu i niepowtarzalną atmosferę. Można się tu poczuć bezpiecznie i beztrosko. Wnętrza dworu są wymarzone do prowadzenia zajęć artystycznych. Ogromnym atutem jest to, że w czasie kursów jesteśmy tu jedynymi gośćmi.

 

Eliza Szulińska:  zajęcia zbiorowe

Od 10 lat tworzy Pracownię Śpiewu, prowadzi indywidualne lekcje emisji głosu, warsztaty i kursy, pracuje z wokalistami i aktorami, a także osobami ze świata nauki i biznesu. Fascynuje ją przestrzeń pomiędzy światem Nauki i Sztuki. Jest autorem scenariuszy i koordynatorem dużych wydarzeń kulturalno–edukacyjnych.
Wykształcenie i doświadczenie: BIO

JAK SIĘ ZAPISAĆ NA WARSZTATY?

 

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o terminach i cenach kursów zapisz się TUTAJ

Na wszelkie pytania odpowiada:
Joanna Nasiłowska Rek
koordynatorka warsztatów
mail: kursy.euforis@gmail.com
tel.: 507075083