Elżbieta

 Uczestniczka wielu edycji kursów wakacyjnych w Somiance


Szczerze polecam zajęcia prowadzone przez Elizę Szulińską. Pozwalają one odnaleźć radość i zaufanie do siebie. Motywują do pracy nad sobą, pozwalają zauważyć piękną stronę świata. Eliza Szulińska jest profesjonalistką i wspaniałym człowiekiem.

Iwona Wach

Członek zarządu Genomed S.A.
prezes Stowarszyszenia Artystów "Euforis"


Elizę poznałam pod koniec 2018 r. podczas warsztatów Kocham śpiewać, o których dowiedziałam
się na koncercie walentynkowym Miłośnie, lirycznie, erotycznie. Oba wydarzenia zrobiły na mnie
ogromne wrażenie. To był czas, kiedy po kilku latach głębokiej pracy nad sobą i porządkowania
swojego wnętrza szukałam dla siebie nowego miejsca w życiu. Spotkanie Elizy w tym momencie było
da mnie zbawienne. Pamiętam, że zobaczyłam przed sobą silną, pewną siebie, kreatywną kobietę,
która jest wulkanem energii, z pasją i głową pelą pomysłów, nastawiona na działanie. Takiego wzorca i
energii wtedy potrzebowałam i bardzo zapragnęłam być bliżej, aby móc się inspirować i czerpać z tej
energii. Zapisałam się na lekcje śpiewu - jak, która ostatni raz śpiewałam na akademii szkolnej w
podstawówce, a aktualnie pracowałam na wysokim stanowisku w biotechnologicznej spółce akcyjnej
:-). Dzięki poczuciu akceptacji i przekonaniu mnie przez Elizę, że śpiewu można się uczyć w każdym
wieku od kilku lat uczę się śpiewać. Daje mi to ogromną radość, wytchnienie, odskocznię od
biznesowej codzienności. Pomaga w podnoszeniu własnej wartości oraz ułatwia publiczne zabieranie
głosu w sposób wyważony i spokojny.
U Elizy cenię pasję i zaangażowanie, które przejawiają się w długiej liście zorganizowanych przez nią
najrozmaitszych przedsięwzięć; doceniam zaufanie jakim obdarza współpracowników, cenię to, że
przekazuje odpowiedzialność, dając poczucie wpływu i sprawczości co dodaje skrzydeł i podnosi na
wyższy poziom energetyczny.

Janusz Dziewit

Dyrektor Zarządzający Experum HR
Konsultant, Trener, Mentor


Miałem przyjemność współpracować z Elizą jako uczestnik organizowanych przez nią warsztatów, relacji doradczych, a także jako organizator konferencji DFHR gdzie Eliza była prelegentką i Szkoły Asesorów gdzie była uczestniczką. Eliza Szulińska jest osobą o bardzo wielu talentach. Nie tylko z zakresu swojej profesji, ale ma m.in. doskonałe czucie biznesu. Intuicyjnie wyczuwa jaki wpływ na biznes mają relacje międzyludzkie. Potrafi je diagnozować i podejmuje działania aby je wzmocnić. Jest osobą, która w sposób bardzo naturalny wchodzi w relacje i potrafi wzbudzić zaufanie. Samo przebywanie z nią i prowadzenie rozmowy jest bardzo twórcze i dostarcza wielu inspiracji. Cechuje ją wielkie zamiłowanie do dobra i prawdy. Wartości te przenikają każdą jej myśl i działanie. Jest pełna pasji do pomagania innym oraz szerzenia idei powszechnego śpiewu. Polecam każdemu współpracę z Elizą na każdym polu. Na pewno to będzie bardzo twórczy doświadczenie.

Barbara Kotarba

 Założycielka Chopin Point Warsaw
 

Wspaniale, jeśli na swoje drodze spotykasz ludzi utalentowanych, zdyscyplinowanych, z wielką empatią, oraz z wysokim poziomem samoświadomości. Te cechy należą do jednej osoby - Elizy Szulińskiej. Osoby wyjątkowej, inspirującej, z ogromnym pokładem energii. To osoba, której zależy na rozwoju drugiego człowieka. Przy projektach dostarcza wysoką jakość, którą podpisuje swoim nazwiskiem. Na drodze realizacji projektu artystycznego w Chopin Point poznałam Elizę. Zawodowo i osobiście wyrażam uznanie dla jej twórczości i cieszę się, że nasze drogi przecięły się. Polecam współpracę z Elizą Szulińską w obszarach, w których działa zawodowo i artystycznie.

 

Kasia

Uczestniczka wyzwania COACHING TWÓRCZOŚCI

Niesamowita energia Elizy, która biła z ekranu, a do tego doskonale dobrane ćwiczenia, niektóre powiedziałabym, że dość odważne i wymagające plus cześć merytoryczna, stały się dla mnie ważnym punktem na drodze rozwoju. Dzięki uczestnictwie w projekcie odkryłam nowe drogi, możliwości, otworzyłam zamknięte drzwi. Dziękuję z całego serca i polecam!

Maja Gaweł

 Uczestniczka warsztatów KOCHAM ŚPIEWAĆ
 

Dzięki Pani Elizie ośmieliłam się zaśpiewać publicznie. Pani Eliza ma bardzo indywidualne podejście, pozytywne nastawienie, jej praca niesie piękne przesłanie. Cieszę się, że spotkałam panią Elizę na swojej drodze. Pozdrawiam serdecznie.

 

Anna Maria Komorowska

aktorka

Eliza Szulińska to wybitna postać. Życzę każdemu komu dobrze życzę by mógł choćby na chwilę znaleźć się blisko Niej, a ponieważ życzę dobrze wszystkim.... 😃 Eliza potrafi pokazać każdemu z kim pracuje jakim ten ktoś jest wspaniałym człowiekiem. Ile w nim nieodkrytych talentów. Zajęcia z Elizą Szulińską kształcą, wzmacniają i uczą fruwać. Ja już rozpościeram skrzydła.

Romuald Bartkowicz

 dziennikarz, twórca bloga
 

Eliza Szulińska wnosi w życie uczestników mnóstwo dobra, mądrości i wiedzy. Jej inwencja twórcza, pomysłowość i doświadczenie wspierają rozwój grupy. Przy tym jest wspaniałym Słuchaczem, ale też Przewodnikiem. Dzięki Niej wiele osób odnalazło siebie i swój głos… 

 

Katrin Flaumenhaft

psycholog kliniczny, specjalistka nauczania języków obcych,
twórczyni autorskiej METODY SKANDYNAWSKIEJ®

 

 Uczę języków obcych zarejestrowaną i opatentowaną metodą. Pracuję bardzo chętnie i  dużo - biorę udział w konferencjach, prowadzę kursy i lekcje indywidualne, ale nie zawsze moja chęć do pracy szła w parze z moimi możliwościami wokalnymi. Teraz, po zaledwie kilkumiesięcznej współpracy z Elizą, mogę pracować tyle ile potrzebuję i nie jestem już zmuszona odmawiać z powodu kondycji mojego głosu.  Po całodniowej pracy nadal  MAM GŁOS i mogę cieszyć się życiem towarzyskim, tak bardzo jak zawodowym.
Eliza changed my life!