COACHING GŁOSU 2022

 

Od jak dawna nosisz w sobie marzenia i cele związane z rozwojem swojego głosu (w mowie lub w śpiewie)?

Nagram podcast, poćwiczę dykcję, przygotuję wykład, nagram kursy online, zaśpiewam koncert, wydam płytę, napiszę piosenkę, popracuję nad techniką, będę mówić głośniej i dobitniej, nie dam się sprowokować w dyskusji... lub tysiące innych?

Ile odważnych, osobistych projektów odkładasz na później?  

Niezależnie od tego, czy rozwijasz swój głos od dawna, czy dopiero zaczynasz - otrzymasz profesjonalne wsparcie w odkrywaniu, planowaniu i realizowaniu swojego celu w 2022 roku.  

Dołącz do programu:

 1. Wejdź do grupy Szulińska - wszystko o głosie: ćwiczenia, filmy, trening
 2. Wykup dostęp do cyklu 5 warsztatów online
  

Harmonogram spotkań na żywo, które będą się odbywały na zoomie:

17.I.2022, godz.20.oo

Jak wybrać swój prawdziwy cel w oparciu o własne marzenia, aspiracje, talenty, cechy osobowości, temperament i wartości życiowe?
Jak nauczyć się rezygnować z wielu celów pobocznych i wybierać do realizacji ten, który jest kluczowy w rozwoju?
Podczas spotkania będziemy robić wiele ćwiczeń i odpowiadać na kluczowe pytania, które porządkują marzenia i cele, ułatwiają ich realizację i tworzą mapę zadań. Spotkanie ma formę warsztatową.

 19.I. 2022, godz. 20.00

Jak realizować cel w zgodzie ze sobą, precyzyjnie, z łatwością i radością? Relaks i sprawczość - działanie i odpoczynek. Jak planować, by wspierać motywację, dyscyplinę, skuteczność i odwagę? Jak zarządzać czasem i energią, żeby mieć największą wydajność?

 24.I.2022, godz. 20.oo

Co robić kiedy utkniesz? Najskuteczniejsze sposoby na kryzysy małe i większe, blokady, opory i zmęczenie na które natkniesz się podczas realizowaniu celu.  

26.I.2022, godz. 20.oo 

Jak stać się osobą wysoko sprawczą w rozwijaniu swojego głosu?
Co jest potrzebne, żeby działać skutecznie w pracy z głosem? 

31.I. 2022. godz. 20.oo

Podsumowanie, pytania i odpowiedzi, prezentowanie celów.

Dołącz teraz

 

Masz prawo wybrać własny cel

Niestety większość ludzi niezależnie od tego, czy to sobie uświadamia, czy nie, realizuje cudze cele, swoje zostawiając na potem. Poznałam wielu artystów, którzy przez całe życie realizowali cele - rodziców, nauczycieli, wykładowców, po studiach cele były wybierane przez: dyrygentów, kierowników, dyrektorów, impresariów i reżyserów. Artysta pozostający pod stałym wpływem często zatraca intuicję i wenę,  własne cele zostawia na "później", a kiedy budzi się po kilkunastu lub kilkudziesięciu latach,  pojawia się panika: "czy ja jeszcze umiem zrobić coś całkowicie własnego?", "czy osoba z moją reputacją i pozycją może sobie pozwolić na eksperymenty?".

Poznałam ocean ludzi, których prawdziwe cele zostały zagłuszone! Przez niesprzyjającą rodzinę, "genialnych" nauczycieli, którzy potrafią wmówić kilkuletnim dzieciom, że "nie mają głosu", "nie mają talentu", "nawet nie powinny się za to zabierać"! Potem jeszcze pojawili się inni znakomici doradcy - koleżanki, koledzy, mężowie, żony, ciocie i wujowie, którzy też sceptycznie zapatrywali się na jakieś dziwaczne pomysły: "w naszej rodzinie wszyscy byli poważni".  Spotkałam osoby, które zabijały w sobie zew własnej, osobistej twórczości, pasji i celów przez 20, 30 lat! I cierpiały z tego powodu bardzo!

Teraz jest właściwe miejsce i czas, żeby nie zważając na opinie otoczenia, niefachowe doradztwo, brak profesjonalizmu niektórych nauczycieli ("nie masz głosu"!!!) - zacząć się otwierać na CAŁKOWICIE WŁASNE PROJEKTY. W programie do którego Cię zapraszam Twoje osobiste cele nie będą podlegały ocenie i krytyce. Otrzymasz wsparcie, którego tak bardzo brakuje.  Otrzymasz akceptację oraz wiedzę i narzędzia budujące i motywujące do pracy. Odzyskasz poczucie sensu i wiarę w to, że masz prawo do własnych eksperymentów, prób, błędów i sukcesów. Tylko w takich - BEZPIECZNYCH - warunkach rodzi się prawdziwy cel.

Program składa się z dwóch modułów:

Bezpłatne wyzwanie: 10 kroków do zrealizowania swojego celu.

Materiały będą dostępne w grupie Eliza Szulińska - wszystko o głosie: ćwiczenia, filmy, trening.
Wyzwanie startuje 17 stycznia 2022 i będzie trwało przez dwa tygodnie. Ta część programu jest bezpłatna ponieważ moją misją życia jest wspieranie wszystkich osób, które chcą rozwijać swój głos. 

Cykl 5 warsztatów online

17, 19, 24, 26, 31 stycznia 2022 na żywo na zoomie. Każda osoba, która wykupi warsztat otrzyma nagrania z 4 spotkań, które będą obejmowały część merytoryczną z ćwiczeniami. Pytania i osobiste wypowiedzi, które stanowią cześć każdego warsztatu oraz piąte spotkanie nie będą nagrywane. Jeśli chcecie skorzystać z całych warsztatów - bądźcie na żywo.

Dołącz teraz

 

 

Program prowadzi Eliza Szulińska 

Ekspertka w dziedzinie kształcenia głosów, producentka, coach, inspiratorka, inicjatorka konterencji MAM GŁOS, euforystka.
Więcej informacji. 

 

 

Koordynacja: Justyna Maj - Selwant

Artystka, animatorka kultury, producentka.
Kontakt: euforis@euforis.pl

 

 

Organizator: 

Stowarzyszenie Artystów Euforis
Prezes: Iwona Wach