Uwielbiam listopad

Listopad to czas spowolnienia, zatrzymania, przyjemności i wędrówek myśli. Jesienna aura sprzyja koncentracji i relaksacji. Poświęć więcej czasu na ćwiczenia techniczne, prace nad oddechem i artykulacją. Skup się na odprężaniu ciała i umysłu, a dźwięki będą się zmieniać, popłyną swobodnie i lekko. Niezależnie od zmęczenia po takiej pracy będziesz mieć dobry humor i uśmiech na ustach.

Ponieważ listopad jest ciemny, właśnie w tym miesiącu dobrze jest wyjechać na wakacje. Dla poprawy nastroju można zmienić wystrój domu.  Jest to rytuał, który gorąco polecam –  puchate poduszki, miękkie koce i zimowe zasłony. Możesz też zmienić swoje wnętrza na czerwono, różowo, pomarańczowo i fioletowo.  Ja dla poprawy nastroju słucham miękkiego jazzu, zapalam świeczki, nasycam mieszkanie zapachami kardamonu, goździków, cynamonu i mandarynek. Zaparzam w dzbanku mieszanki aromatycznych herbat. Więcej czytam i piszę. 

W listopadzie prowadzę warsztaty kolędowe, których finałem jest jazzowy koncert świąteczny. Warsztaty i koncert otwarte są dla wszystkich – dzieci i dorosłych, rozpoczynających naukę i zawodowców. Podczas prób jest dużo śmiechu i niepowtarzalna atmosfera. Nikomu nie przeszkadza to, że wcześnie robi się ciemno, albo że na dworze pada deszcz i wieje.

 

A na gorszy nastrój najlepsze jest przytulanie.

Dlatego przytulam Was wszystkich!

A jeżeli to nie pomaga, to zawsze można sobie kupić gorącego gofra z wiśniami. Właśnie dzisiaj to zrobiłam! 

Wesołe pozdrowienia. Eliza Szulińska

 

 

Jeżeli masz pytania, napisz:

Eliza Szulińska - fb

eliza.szulinska@gmail.com

 

 

kwaddrattNazywam się Eliza Szulińska i od ponad 10 lat uczę śpiewu. Chcę, aby jak najwięcej ludzi mogło cieszyć się pięknym i zdrowym głosem.  Śpiew wyzwala radość, optymizm, niespotykane pokłady energii i siły. Każdy człowiek może czerpać z tego wielką przyjemność. Stale poszukuję metod wspomagających rozwój wokalistów zarówno początkujących, jak i koncertujących. Mimo klasycznego wykształcenia uczę gatunków: musical, jazz, piosenka aktorska. Jeśli chcesz przeczytać więcej zapraszam do BIO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *