Zapraszam Cię
w lipcu 2020 do Somianki!

 

Mamy do wyłącznej dyspozycji Dwór i ogromny zielony park.
Będziemy tworzyć od rana do wieczora w beztroskiej i swobodnej atmosferze: śpiewać, rysować, pisać, głęboko się relaksować, leżeć w hamaku, poznawać swoje ciało, głos i umysł. Przygotujemy koncert.
Będziemy eksperymentować i najważniejsze - realizować marzenia.

Eliza Szulińska

 

 

 

 

Kursy - lipiec 2020

 

 

 

 

 

 

Brakuje Ci energii i motywacji? Chcesz żyć intensywniej?
Ten kurs pozwoli wyzwolić Twój potencjał twórczy, który ma kluczowy wpływ na Twoją kondycję, optymizm, energię oraz chęć działania. Dzięki twórczości uruchomisz potężną siłę i ożywisz codzienność.  Twórczy styl myślenia wpłynie na obfitość w ważnych sferach życia, takich jak: praca, relacje, rodzina, pasje, czas wolny, podróże. Obszary, jakimi będziemy się zajmować podczas kursów to: MARZENIA, DZIAŁANIA, CIAŁO, UMYSŁ, GŁOS, DETOKS, HUMOR, PROCES TWÓRCZY, GŁĘBOKI RELAKS.

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli zależy Ci na rozwijaniu głosu, to jest to idealny kurs dla Ciebie. Będziesz codziennie śpiewać, uczyć się relaksacji, świadomości ciała, fizjologii głosu, savoir-vivru scenicznego. Kursy zakończą się koncertem. Śpiewanie pozwali uwolnić Twój prawdziwy  potencjał, odkryć i wyrazić emocje. Możesz obudzić swój głos w każdym momencie życia. Nie ma znaczenia ile masz lat i czym zajmujesz się na co dzień. Jeśli czujesz, że chcesz usłyszeć swój głos i zacząć go używać – zacznij od pierwszego kroku.

 

 

 

 

 

 

 

Wyrwij się z codziennego biegu, spraw i obowiązków, zatrzymaj na chwilę i weź głęboki oddech. Wróć do siebie, do swojego wielkiego spokoju, harmonii. Usłysz swój głos i wyrażaj swoje potrzeby. Przypomnij sobie o dawnych marzeniach.  Zanurz się w naturze i twórczości.

kurs tylko dla kobiet.

 

 

 

 

Szczegółowy program kursów,
ceny i prowadzących
poznasz już wkrótce.

 

.

Kursy
możesz zakupić
tylko w lutym.

 

 

 

 

 

 

 

Jeśli chcesz zacząć pracę przed wakacjami, zapraszam Cię na jednodniowy, bardzo intensywny warsztat dla wokalistów.

Ten warsztat jest odpowiedzią na pytania dotyczące fizjologii głosu, które słyszę bardzo często, a nie jestem w stanie odpowiedzieć każdemu indywidualnie. Zadają je zarówno osoby, które zaczynają edukację wokalną, jak i osoby, które uczą się od wielu lat i są już na bardzo zaawansowanym poziomie:

- Co dokładnie dzieje się z ciałem podczas śpiewania?
- Które mięśnie mają być napięte, a które rozluźnione?
- Jak oddychać, co robić z krtanią, językiem, podniebieniem miękkim?
- Co powinien ćwiczyć wokalista i  jak?
- Jak opanowywać stres przed występami?

 

 Poznaj program warsztatu