Chcesz wziąć udział w kursach?

 

Przyjedź w lipcu do Somianki! Mamy do wyłącznej dyspozycji dwór i zielony park.

Będziemy tworzyć od rana do wieczora w beztroskiej i swobodnej atmosferze: śpiewać, rysować, pisać, głęboko się relaksować, leżeć w hamaku, poznawać swoje ciało, głos i umysł.

Będziemy eksperymentować i najważniejsze - realizować marzenia.

Sprawdź, które kursy są dla Ciebie

 

 

 

Każdy człowiek ma głos. Nie zawsze jest on słyszalny. Twój głos to to, co nosisz w sobie: wszystkie myśli, marzenia, pragnienia, tęsknoty, aspiracje, ukryte talenty. Śpiewanie pozwala uwolnić Twój prawdziwy głos i życiowy potencjał - Twoje JA. Praca z głosem pozwala odkryć i wyrazić to, co w Tobie najszlachetniejsze.  Można go obudzić w każdym momencie życia. Nie ma znaczenia ile masz lat i czym zajmujesz się na co dzień. Jeśli czujesz, że chcesz usłyszeć swój głos i zacząć go używać – zacznij od pierwszego kroku.

 

dowiedz się więcej

 

 

 

 

Jak wyzwolić potencjał twórczy, który ma kluczowy wpływ na Twoją kondycję, optymizm, energię oraz chęć działania?

Odkryj swoją twórczą naturę. Rozwijanie jej sprawi Ci nieopisaną przyjemność. Dzięki twórczości uruchomisz potężną siłę i ożywisz codzienność.  Twórczy styl myślenia wpłynie na obfitość w ważnych sferach życia, takich jak: praca, relacje, rodzina, pasje, czas wolny, podróże. Obszary, jakimi będziemy się zajmować podczas kursów to: MARZENIA, DZIAŁANIA, CIAŁO, UMYSŁ, GŁOS, DETOKS, HUMOR, PROCES TWÓRCZY, GŁĘBOKI RELAKS.

dowiedz się więcej